Jídelníček na míru

CENÍK

Cena jídelníčku na míru
Dodání do 3 dnů ode dne doručení vyplněného úvodního dotazníku.
900 Kč
Cena jídelníčku na míru EXPRESNÍ DODÁNÍ do 24 hodin
Dodání do 24 hodin ode dne doručení vyplněného úvodního dotazníku a doložení o potvrzení platby.
1100 Kč
Cena rozšíření jídelníčku LETNÍ EDICE
!!!POUZE PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY!!! Dodání do 3 dnů ode dne doručení vyplněného úvodního dotazníku.
450 Kč

Reference mých klientek

 

Mám měsíční zkušenost s Lenkou a jejím jídelníčkem na míru - jsem nadmíru spokojená, a to nejen s výsledky. Nejen, že mizejí centimetry, ale i po psychické stránce se cítím mnohem lépe. Stravování nebylo nudné ani těžké na přípravu. Naopak bylo rozmanité a vůbec jsem nehladověla. Já dále pokračuji a Lenku všem doporučuji 🤗

Lída

Recepty jsou super - chutné a správně "poskládané" - jsem ráda, že jím vyváženě, především teď, když kojím, sama bych si to nastavit nedokázala. Co ale oceňuji nejvíc - vaření je rychlovka a všechno se mnou jí i manžel (a chutná mu!! :)), takže nemusím vařit 2 různá jídla, což je s půlročním prckem neskutečná výhoda. A to, že jdou dolů centimetry, je perfektní bonus navíc :) Děkuju!

Barča

Chcem napísať po mesiaci stravovania sa podľa jedálnička, ktorý nebol vôbec náročny na prípravu, jedla boli chutné a všetkého bolo až až čiže som nepocitovala hlad a hlavne chut na sladké. Taktiež aj moje chute za mesiac sa zmenili niektoré sladkosti mi nejdu na chuť čo mi prišlo normálne sladké mi príde až príliš sladké a naopak. Taktiež aj po iných strankach sa citim lepšie som menej unavená, centimetre išli dole. Takže určite chcem pokračovať ďalej. A odporúčam všetky myslim,že investícia do zdravia je dôležitá. 🙂

Domča

"S Lenkou jsem začala spolupracovat před měsícem a už teď jsem z výsledků nadšená. Mám mnohem víc energie a hlavně jsem za pouhý měsíc zhubla -22 cm a nejlepší je, že to vidím na oblečení i na fotkách. Lenka má jídelníček skvěle propracovaný - mohla jsem jíst opravdu na co jsem měla chuť, což se mi hrozně líbí. Sem tam jsem i zhřešila, nebýt toho, výsledky jsou možná ještě lepší. Každopádně i tak jsem hubla a určitě s Lenkou pokračuji dál. Kdo váhá, určitě jí napište."

Lenka

"S Lenkou jsem začala spolupracovat před měsícem. Hlavním popudem bylo, že už se mi nelíbil pohled na sebe sama. Po zkouškách některých jídelníčků, které se mi po 3 dnech znechutily jsem objevila Lenku. Její styl jídelníčku, recepty, návody, které se mi líbili již při úvodu. Jídla nejsou náročná na přípravu. Našla jsem si spoustu svých oblíbených receptů, které hodně bavi.😉 Ale i spoustu mých oblíbených jídel z dřívějška si přispůsobuji podle Lenky stylu. Díky jídelníčku mi úplně zmizela chuť na sladké. Rozhodně s Lenkou pokračuji dál a doporučuji. 😉" .

Marie

Spolupráce s Lenkou byla skvělá. Všechno bylo srozumitelný, komunikace byla rychlá a Lenca byla ochotna se přizpůsobit všem mým marnostem a stejně to skloubit s jidelnickem co mi vytvořila. Navíc za všechno mluví výsledky, kila a hlavně centimetry šly opravdu dolu da se říct hned od prvního dne.

Tereza

Spokojená jsem moc, díky za podporu, chutné a rychle recepty. Všude tě chválím.

Lenka

"Lenka mi udělala jídelníček před měsícem a už teď jdou vidět změny. Jídelníček má spoustu variant, je velmi propacovaný a všechno to jsou moc dobrá jídla. Lenka je skvělá mentorka, se vším rychle poradí a vyhoví. Přemýšlela jsem docela dlouho, jestli do toho jít a teď určitě doporučuji Lenku všem! “

Katka

Ahoj Leni, moc děkuju,že mi tě život přihrál do cesty. Konečně jsem pochopila,že ne věčnými dietami,ale vyváženým jídlem v dostatečném množství lze dosáhnout vysněné postavy. Jde to pomalu,ale jistě. Moc si vážím času který jsi mi věnovala.

Andrea

SLEDUJ MÉ RECEPTY I NA INSTAGRAMU